• Aktuality

  Projektové setkání v České republice (ERASMUS+)

  Obchodní akademie v Uherském Hradišti ve dnech 1.10. - 7.10. hostila třetí projektové setkání projektu s názvem ENJOY – European and National Job Opportunities for the Young, česky „Evropské a národní pracovní příležitosti pro mladé“ v rámci programu Erasmus+. Tohoto projektu se kromě naší školy účastní partnerské země z Itálie, Něměcka a Španělska. V rámci tohoto projektu studenti zkoumají, jaké byly požadavky národních i evropských trhů práce v minulosti, jaké jsou v přítomnosti a co lze očekávat do budoucna. Ověřují, zda se na měnící trh práce a jeho požadavky dobře připravují a zkoumají, jaká je shoda mezi tím, co učí škola a co žádají firmy.

  Během návštěvy v České republice navštívili zahraniční žáci i jejich učitelé řadu zajímavých míst a firem např. BD Sensors v Buchlovicích, Aircraft Industries v Kunovicích a ve volném čase došlo i na návštěvu turisticky atraktivních lokalit jako Archeoskanzen Modrá, Velehrad, Zlín či Brno.

  Všichni zúčastnění byli s průběhem týdne spokojeni a hodnotili jej velmi kladně. Poslední projektové setkání se uskuteční na jaře 2018 v Itálii.

  Otevřít celou galerii

  Tisk | Export do PDF | Poslední úprava: 17. 10. 2017 10:33

  Partneři