• Jazykové kurzy v Londýně

  Jazyková škola Kurzy anglického jazyka Jazykové kurzy v Londýně

  Naše škola zahájila spolupráci s British International School v Londýně, která nabízí našim studentům možnost účasti v jazykových kurzech ve škole v centru Londýna, přípravu na jazykové zkoušky a poznávací pobyty.

  British International School funguje v Londýně již od roku 2005 a od té doby více než 5000 studentů navštěvovalo individuální kurzy angličtiny a více než 300 středních škol si vybralo tuto školu k organizování školních výletů a studijních pobytů v Londýně. Kvalifikovaní učitelé mají bohaté zkušenosti s výukou angličtiny a využívají k výuce moderních metod.

  Škola nabízí jak skupinové pobyty pro žáky 7-19 let, tak i individuální kurzy všeobecné angličtiny, obchodní angličtiny i přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky.

  A)     SKUPINOVÉ POBYTY

  Školní poznávací výlety ( Londýn, Edinburgh nebo New York) – prohlídka města, kulturní a vzdělávací aktivity – podle domluvy lze zařídit návštěvu divadla, muzeí, galerií, parlamentu, sportovních stadionů, všechny exkurze provádí kvalifikovaný učitel angličtiny.

  Studenti mají také možnost účastnit se tzv. Integračního programu, tedy strávit jeden den v běžné anglické škole. Našim žákům budou zapůjčeny školní uniformy a společně s anglickými studenty se účastní jejich výuky.

  Ubytování bude zajištěno v hostitelských rodinách, s nimiž škola dlouhodobě spolupracuje, nebo v hotelu – podle přání klientů.

  Během školního roku mohou přijet školní skupiny do BIS na různé jazykové kurzy. Studenti se nejen účastní jazykových lekcí s rodilými mluvčími, ale mají také příležitost uplatnit své jazykové znalosti v praxi během odpoledních kulturních a společenských aktivit ve městě. Během pobytu mají studenti rovněž možnost integračního pobytu v anglické škole.

  Letní jazykové pobyty

  BIS nabízí letní jazykové kurzy s možností ubytování v hostitelských rodinách, hotelích nebo univerzitních kampusech v dobře vybavených jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností využívat místní bazén a další sportovní a kulturní zařízení kampusu.

  B)      INDIVIDUÁLNÍ STUDIJNÍ POBYTY

  BIS pořádá individuální kurzy všeobecné angličtiny, obchodní angličtiny a přípravné kurzy na mezinárodní jazykové zkoušky Cambridge ESOL,TOEFL a IELTS, a to od jednoho týdne pobytu až po dlouhodobé pobyty, dále pak školní integrační pobyty, pracovní stáže a specializované kurzy se zaměřením na divadlo, sport, umění a media.

  Studenti jsou rozděleni do kurzů podle úrovně jazyka a je jim zajištěno ubytování podle individuálních požadavků. Každý student si může vybrat, jak intenzívní výuku chce, standardní kurz obsahuje 15 hodin týdně ( 1 hodina - 60 minut), intenzívní kurz 30 hodin týdně, přičemž v každé skupině je max. 15 studentů. BIS nabízí rovněž víkendové kurzy angličtiny.

   

  Bližší informace:

  PhDr. Yvona Šulcová, tel. 777 177 591

  e-mail: projektuh@gmail.com

  Poslední úprava: 22. 9. 2014 10:43

  Partneři