• Nabídka studia

  Univerzita třetího věku Univerzita třetího věku Nabídka studia

  Nabídka studia U3V - tříleté studium - ÚPLNĚ NOVÝ OBSAH - 6 SEMESTRŮ = 6 OBORŮ - OD ZÁŘÍ 2017 INOVACE STUDIJNÍCH OBORŮ

  Nabídka studia Nabídka studia

  Zde je pro Vás naše inovovaná nabídka:

  V prvním ročníku Vás čeká studijní obor  Jazyk a komunikace, v letním semestru téma Jak na počítač (studenti budou rozdělení na skupinu základních a pokročilých uživatelů). Ve druhém ročníku nabízíme Trénink paměti II. a PhDr. Blanka Rašticová Vás provede Královským městem Uherské Hradiště. Ve třetím ročníku Zdravý životní styl a Finanční gramotnost (v rámci výuky poučení z filmu Šmejdi, přednáška pracovníků České národní banky).

  Přijďte v odpoledních hodinách studovat Univerzitu třetího věku na Obchodní akademii v Uherském Hradišti. Již 15 let k velké spokojenosti občanů- studentů nabízíme vzdělávání, diskuze, odpovědi na všetečné otázky, setkávání s novými lidmi a vyplňujeme volný čas.

  Studium nabízíme i pro handicapované, jsem plně bezbariérová škola.

  DĚKUJEME A JIŽ SE NA VÁS VŠECHNY TĚŠÍME

  Přihláška ke studiu U3V  KURZY CIZÍHO JAZYKA

  Pokud máte chuť si v průběhu roku rozšířit své jazykové znalosti, nabízíme celoroční Kurzy cizího jazyka nejen pro seniory.

  • Říjen 2017 - červen 2018
  • Kontakt: janeckova@oauh.cz

  Výuka každý týden, dvouhodinová lekce, zahájení říjen 2017 (bez imatrikulace), den a začátek výuky zatím nemůžeme stanovit.

  Závazné přihlášky odevzdejte do konce června, je NUTNÉ vyznačit zda máte zájem o jazyk anglický základní, pokročilý, jazyk německý základní, pokročilý, jazyk ruský - podle počtu přihlášených se rozběhne výuka - sledujte informace na stránkách U3V

  Přihlášky jsou na vrátnici (hlásit se můžete také na adrese

  Přihláška k jednoletému kurzu cizího jazyka   

   

  Poslední úprava: 18. 5. 2017 08:10

  Partneři