• Nabídka studia

  Univerzita třetího věku Univerzita třetího věku Nabídka studia

  Nabídka studia U3V - tříleté studium - 6 SEMESTRŮ = 6 OBORŮ - OD ZÁŘÍ 2019 POKRAČUJEME V INOVOVANÝCH STUDIJNÍCH OBORECH

   

  V prvním ročníku

  Vás čeká studijní obor  Antika a římské právo, v letním semestru téma Jazyk a komunikace.

  Ve druhém ročníku

  nabízíme neustále aktuální téma Jak na počítač (studenti budou rozdělení na skupinu základních a pokročilých uživatelů), následuje Trénink paměti II.

  Ve třetím ročníku

  Finanční gramotnost (snaha zajistit přednášku pracovníků České národní banky) a PhDr. Blanka Rašticová Vás provede Královským městem Uherské Hradiště. 

  Přijďte v odpoledních hodinách studovat Univerzitu třetího věku na Obchodní akademii v Uherském Hradišti. Již 17 let k velké spokojenosti občanů- studentů nabízíme vzdělávání, diskuze, odpovědi na všetečné otázky, setkávání s novými lidmi a vyplňujeme užitečně volný čas.

  Studium nabízíme i pro handicapované, jsem plně bezbariérová škola.

  DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM A JIŽ SE NA VŠECHNY TĚŠÍME

  informace k přihlášce: pokud nepobíráte žádný důchod ničemu nevadí, i tak se můžete přihlásit ke studiu na U3V  KURZY CIZÍHO JAZYKA

  Pokud máte chuť si v průběhu roku rozšířit své jazykové znalosti, nabízíme celoroční Kurzy cizího jazyka nejen pro seniory.

  • Říjen 2018 - červen 2019
  • Kontakt: janeckova@oauh.cz

  Výuka každý týden, dvouhodinová lekce, zahájení říjen 2018 (bez imatrikulace), den a začátek výuky zatím nemůžeme stanovit.

  Závazné přihlášky odevzdejte do konce června, je NUTNÉ vyznačit zda máte zájem o jazyk anglický základní, pokročilý, jazyk německý základní, pokročilý, jazyk ruský - podle počtu přihlášených se rozběhne výuka - sledujte informace na stránkách U3V

  Přihlášky jsou na vrátnici (hlásit se můžete také na adrese

  Přihláška k jednoletému kurzu cizího jazyka   

   

   

  Poslední úprava: 5. 5. 2019 09:23

  Partneři