• Den otevřených dveří

    Úspěchy
    studentů

    Projekty
    školy

    Historie
    školy

    Vybavení
    školy

     

    Významné úspěchy našich studentů (2010 - 2018)

     

    SOČ:

    • Magda Cíchová, Alena Josková - 2. místo v celostátním kole SOČ (2013) v oboru Ekonomika
    • Lukáš Machalík - 4. místo v celostátním kole SOČ (2011) v oboru Informatika
    • Katka Oslzlová, Tomáš Hrkalík - 5. místo v celostátním kole SOČ (2013) v oboru Ekonomika
    • Kateřina Cigánková, Soňa Pokorníková - 5. místo v celostátním kole SOČ (2011) v oboru Ekonomika
    • David Kovařík - 6. místo v celostátním kole SOČ (2012) v oboru Informatika
    • Vojtěch Giesl a Lukáš Dohnal - 7. místo v celostátním kole (2016) v oboru Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie.
    • Tomáš Novák - 8. místo v celostátním kole (2016) v oboru Ekonomika a řízení.
    • Vojtěch Půček – 8. místo celostátním kole SOČ v oboru Geografie a geologie (2014)
    • Petr Šimek - 8. místo v celostátním kole SOČ (2013) v oboru Učební pomůcky
    • Jan Žitňanský - 10. místo v celostátním kole SOČ (2013) v oboru Zemědělství
    • Marek Bařinka – 11. místo v  celostátním kole SOČ oboru Matematika a statistika (2014)
    • Marek Bařinka - 12. místo v celostátním kole SOČ (2013) v oboru Matematika a statistika

    Středoškolská odborná činnost v roce 2017/2018

    Informatické soutěže:

    • Tomáš Hrkalík - 1. místo v celostátním finále soutěže "Tvorba webu" (2012)
    • Petr Hanák - 6. místo v celostátním finále soutěže "Tvorba webu" (2013)
    • Petr Hanák - 11. místo v celostátním finále soutěže "Tvorba webu" (2014)
    • David Kovařík - 1. místo v krajském kole soutěže "Programování" (2012)
    • Petr Hanák - 1. místo v krajském kole soutěže "Tvorba webu" (2013, 2014)
    • Kamil Vojtek - 1. místo v krajském kole soutěže "Tvorba webu" (2018)

    Studijní pobyty:

    Marketing:

    • Veronika Vašíčková, Marie Kolková a Simona Skovajsová - BusinessPoint 2014 - 2. místo ve finálovém kole

    Ekonomické soutěže:

    • 1. místo v celostátním finále soutěže o nejlepší studentskou společnost (2015) - Los Penos
    • 5. místo v celostátním finále soutěže o nejlepší studentskou společnost (2013)
    • Hana Prokopová, Jan Žitňanský - 12. místo v celostátní soutěži "Má dáti - dal" (2013)

    Prezentiáda:

    • Magda Cíchová, Michaela Bobková a Kateřina Oslzlová - 2. místo v krajském kole (2012)
    • Tereza Čierníková, Vojtěch Půček a Marek Bařinka - 4. místo v krajském kole (2014)
    • Monika Blažková, Simona Kovaľová a Sabina Staufčíková - 6. místo v krajském kole (2015)
    • Kateřina Oslzlová, Michaela Bobková a Lukáš Bortel - 6. místo v krajském kole (2013)

    Halová kopaná:

    • Vítěz turnaje středních škol (2011, 2012)
    • Druhé místo v turnaji středních škol (2009)

    Lehká atletika:

    • 11. místo v republikovém finále středoškolského atletického poháru CORNY (2010)

    Šachy

    • 7. místo v celostátním finále školních týmů (2011)
    • 3. místo v krajské přeboru družstev (2013)

     Ostatní

    • Michal Mikeska - vícemistr republiky v muškaření (2015)

    Poslední úprava: 24. 5. 2018 06:46

    Partneři