• Rozšiřující bakalářské studium na VŠKE

  Vyšší odborná škola Ekonomicko-právní činnost Rozšiřující bakalářské studium na VŠKE

  Pro naše současné studenty i absolventy VOŠ, studijní program Ekonomicko-právní činnost, nabízíme možnost rozšířit si vzdělání o bakalářský titul. Tato možnost vychází z nové spolupráce OAUH a VŠKE Brno, která nabízí pro naše absolventy uznání až 109 kreditů v bakalářském studium programu Ekonomika a management. Tím může absolvent EPČ dostudovat titul Bc. za pouhé 2 semestry (1 rok). Současně si může zadat téma bakalářské práce shodné s tématem absolvetnské práce na VOŠ.

  Toto zvýhodněné bakalářské studium na VŠKE je možno studovat:

  • A) současně se třetím ročníkem VOŠ, kdy student může ve vybraných pátečních a sobotních termínech absolvovat na VŠKE předměty tak, aby na konci 3. ročníku mohl složit jak absolutorium na VOŠ, tak i státní zkoušky na VŠKE (je možno využít i pozdější termíny). U tohoto souběžného studia se předpokládá, že na VOŠ absolvuje student denní studium a na VŠKE se zapíše do kombinované formy.
  • B) po úspěšném absolvování VOŠ - absolvent se zapíše v dalším roce k bakalářskému studiu na VŠKE a následně je mu automaticky uznáno studium z VOŠ v rozsahu až 109 kreditů (z celkového počtu 180). Navíc v dalších předmětech bude mít uznány částečné požadavky (např. zápočty). Všechny podklady pro uznání dodá sama OAUH. V tomto případě si student zvolí na VŠKE z denní nebo kombinované formy studia.

  Více informací může získat uchazeč na http://www.vske.cz/cz/zajemci-o-studium/prijimaci-rizeni, na studijním oddělení VŠKE v Brně (Mgr. Jana Stejskalová, http://www.vske.cz/cz/studenti/studijni-oddeleni), nebo na OAUH (Mgr. Marek Machalík, http://www.oauh.cz/kontakt).

  V případě podání přihlášky na VŠKE uchazeč poznačí na přihlášku, že je studentem nebo absolventem VOŠ v Uherském Hradišti.

  Poslední úprava: 11. 10. 2017 08:54

  Partneři