• Soutěž VOŠ Talent

  Vyšší odborná škola Ekonomicko-právní činnost Soutěž VOŠ Talent

  Soutěž VOŠTALENT je celostátní soutěží pro studenty Vyšších odborných škol ekonomického, ekonomicko-právního či čistě právního zaměření. Cílem vyhlášení a realizace této soutěže je ukázat na kvalitu studentů Vyšších odborných škol, zejména na jejich znalosti využitelné v praxi a objevit v nich podnikatelského ducha.

  Soutěž je rozdělena do tří fází:

  • písemný znalostní test,
  • řešení případových studí,
  • osobní pohovor.

  Úspěšní soutěžící, kteří se umístí na stupních vítězů, získají hodnotné ceny v podobě hotovosti, rekreačních pobytů a elektroniky.

  Termín konání soutěže je stanoven na 21. 11. 2016, 8:30 v budově Obchodní akademie, Vyšší odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště, Nádražní 22, 686 01 Uherské Hradiště

  Přihlášky zašlete na adresu skovajsa@oauh.cz, nejpozději do 15. 11. 2016. Každá VOŠ může přihlásit maximálně dva studenty. V přihlášce bude uveden název a adresa školy a jména soutěžících. Náklady na cestovné si každá škola hradí sama.

  V Uherském Hradišti je široká nabídka ubytování – v případě zájmu studentů z daleka možnost individuální domluvy ubytování. Drobné občerstvení pro porotce a soutěžící zajištěno.

  Ing. Adam Skovajsa, zakladatel soutěže

  Poslední úprava: 8. 11. 2016 17:13

  Partneři