• Soutěž VOŠ Talent

  Vyšší odborná škola Ekonomicko-právní činnost Soutěž VOŠ Talent

  Soutěž VOŠTALENT je celostátní soutěží pro studenty Vyšších odborných škol ekonomického, ekonomicko-právního či čistě právního zaměření. Cílem vyhlášení a realizace této soutěže je ukázat na kvalitu studentů Vyšších odborných škol, zejména na jejich znalosti využitelné v praxi a objevit v nich podnikatelského ducha.

  Soutěž je rozdělena do tří fází:

  • písemný znalostní test z odborných ekonomických a právních předmětů (postupuje nejlepších 10 soutěžících),
  • řešení případových studí (postupují 3 nejlepší),
  • osobní pohovor.

  Úspěšní soutěžící, kteří se umístí na stupních vítězů, získají hodnotné ceny v podobě hotovosti, rekreačních pobytů a elektroniky.

  Termín konání soutěže je stanoven na 10. 10. 2017, 9:00 v budově Obchodní akademie, Vyšší odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště, Nádražní 22, 686 01 Uherské Hradiště

  Přihlášky zašlete na adresu skovajsa@oauh.cz, nejpozději do 1.10. 2017. Každá VOŠ může přihlásit maximálně dva studenty. V přihlášce bude uveden název a adresa školy a jména soutěžících. Náklady na cestovné si každá škola hradí sama.

  V Uherském Hradišti je široká nabídka ubytování – v případě zájmu studentů z daleka možnost individuální domluvy ubytování. Drobné občerstvení pro porotce a soutěžící zajištěno.

  Ing. Adam Skovajsa, zakladatel soutěže

  Poslední úprava: 20. 9. 2017 11:47

  Partneři