Banner Ministerstva pro mstn rozvoj

 • Aktuality

  FUNNYCOM v Národním finále JA Studentská firma roku

  Naše studentská firma FUNNYCOM z Obchodní akademie v Uherském Hradišti se zúčastnila 8. 4. 2021 online soutěže JA Studentská firma roku. Prezentovali jsme naše podnikání a produkt – hru „OUHA, to jsem nevěděl“, která učí děti od 3 do 8 let správným návykům zábavně.

  V soutěži se utkalo 45 JA firem z celé České republiky. Odborná porota hodnotila jednotlivé zaslané materiály ve 4 povinných kategoriích: Finanční řízení, Prezentace, Marketing a JA Alumni Activity Award. My jsme se přihlásili navíc i do 2 nepovinných kategorií, a to Nejlepší inovace a Nejlepší lídr. 

  Tvrdá dřina se nám vyplatila, sklidili jsme úspěch hned několikrát. Naše ředitelka vyhrála úžasné 1. místo o Nejlepšího lídra. Postup do Národního finále JA firem nám zajistila dvě krásná 2. místa v kategoriích Prezentace a JA Alumni Activity Award. 5. května budeme tedy bojovat s 8 soupeři o JA Studentskou firmu roku v anglickém jazyce.

  Pilně se připravujeme a zpracováváme všechny potřebné materiály. Náš soutěžní duch nás neopustil, ba naopak, moc se těšíme. Držte nám palce a sledujte nás na www.funnycom.wz.cz, Facebooku FUNNYCOM a Instagramu funnycom__.

  Otevřít celou galerii

  Tisk | Export do PDF | Poslední úprava: 21. 4. 2021 19:45

  Partneři

  Projekt Sablony 2


  Projekt Erasmus


  Projekty JA Czech