Banner Ministerstva pro mstn rozvoj

 • Aktuality

  Informace k provozu školy od 22. listopadu 2021

  Dne 18. listopadu 2021 Vláda ČR schválila s účinností od 22. 11. 2021 mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví: https://www.edu.cz/msmt-vydalo-informaci-pro-skoly-a-skolska-zarizeni-s-ucinnosti-od-22-listopadu-2021/

  Na základě výše uvedeného dokumentu se na naší škole mění:

  • Preventivní testování dětí a žáků ve školách bude plošně pokračovat i po 29. listopadu 2021. Další testování se tedy provede 6. prosince 2021 a pak následně každé pondělí. V této chvíli není určeno konkrétní datum konce testování. Pokud nebude prvním vyučovacím dnem v týdnu pondělí, provede se preventivní testování první vyučovací den v týdnu.
   Pokyny k testování: https://www.edu.cz/wp-content/uploads/2021/11/pokyn-ke-screeningovemu-testovani-platny-k-19.-listopadu-2021.pdf
  • Pravidelné testování všech svých zaměstnanců s výjimkou doložení OTN
  • Lyžařský výcvik (výhledově) - nově se upravuje provoz lyžařských vleků tak, že každá osoba, vyjma těch do 12 let věku, se musí prokázat OTN (tedy i žáci a studenti). Půjde tedy o prokázání se negativním PCR testem, který nesmí být starší 72 hodin, dokončené očkování po ochranné lhůtě nebo prodělaná nemoc v posledních 180 dnech.
  • Zůstávají zachovány výjimky, kdy děti, žáci a dozorující osoby nemusejí dokládat OTN v případě provozu vnitřních sportovišť při tělesné výchově v rámci vzdělávání, ubytovacích služeb poskytovaných v rámci vzdělávání, koupališť, skupinových prohlídek na hradech, zámcích, zoo a obdobných, volnočasových aktivit osob, návštěvy divadel, hudebních a jiných představení, a to vždy pokud se těchto aktivit v rámci vzdělávání účastní výhradně žáci nebo studenti jedné školy a jejich dozorující osoby.
   Vzhledem k organizačním podmínkám Aquaparku UH budou plavecký výcvik absolvovat pouze žáci 1. ročníků s ON.

  Podrobnější pravidla jsou uvedeny ve výše uvedeném dokumentu.

  Tisk | Export do PDF | Poslední úprava: 22. 11. 2021 09:24

  Partneři

  Projekt Sablony 2


  Projekt Erasmus


  Projekty JA Czech