Banner Ministerstva pro mstn rozvoj

 • Efektivní zvládnutí klávesnice, úpravy textu

  Další vzdělávání Počítačové kurzy Efektivní zvládnutí klávesnice, úpravy textu

  Efektivní zvládnutí klávesnice a úpravy textu

  Program se skládá z pěti modulů:

  • Základy psaní na klávesnici – účastník se seznámí s počítačovou klávesnicí a naučí se ji ovládat desetiprstovou hmatovou metodou pomocí výukového programu.
  • Normovaná úprava textu  - účastník se seznámí s normalizovanou úpravou textu ČSN 01 6910 a s korekturními znaménky tak, aby písemný text byl srozumitelný a jazykově správný. Využívá již dříve získaných zkušeností.
  • Základní klávesové zkratky – účastník se seznámí se základním využitím klávesnice pro rychlejší práci v operačním systému kancelářských aplikací tak, aby mu maximálně usnadnil a zrychlil práci s počítačem v jeho profesi.
  • Automatizace psaní a korektury textu – účastník bude schopen aktivně využívat pokročilejší nástroje pro automatizaci psaní textů v textovém editoru, dokáže efektivně vyhledávat a nahrazovat výskyty textu a speciálních znaků. Využívá efektivně nástroje pro revizi dokumentu.
  • Efektivní práce s rozsáhlými dokumenty – účastník bude schopen efektivně vytvářet rozsáhlé dokumenty s využitím pokročilejších nástrojů založených na stylech.

  Vstupní předpoklady - minimálně základní vzdělání

  V případě zájmu kontaktujte: janeckova@oauh.cz

   

  Poslední úprava: 9. 4. 2020 11:03

  Partneři

  Projekt Sablony 2


  Projekty


  Projekt Erasmus


  Projekty JA Czech