Banner Ministerstva pro mstn rozvoj

 • PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

  Tento dokument obsahuje

  • prohlášení o přístupnosti webové prezentace Obchodní akademie, Vyšší odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
  • popis používaných nestandardních formátů dat,
  • kontakt na technického správce webu.

  Forma zveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechny pravidla uvedená v příloze této vyhlášky a je též v souladu s metodikou Blind friendly web a metodikou WCAG 2.0

  Informace prezentované v jiných formátech

  Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Mohou se vyskytnout v těchto formátech:

  • PDF - pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
  • DOC, XLS, PPT, DOCX, XLSX, PPTX - společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče (DOC, XLS, PPT)(DOCX, XLSX, PPTX).
  • ZIP - některé dokumenty mohou být z důvodu velikosti komprimovány. Na internetu je velké množství programů, které dokážou tento formát dekomprimovat.

  Kontakt na správce webu

  V případě, že Váš operační systém nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, kontaktujte emailem nebo telefonicky správce webu (viz kontakty) a domluvte s ním zaslání souboru v jiném formátu, případně od něho zdarma vyžádejte další informace. Rovněž zde můžete posílat Vaše náměty, postřehy či informace o problémech, na které narazíte při používání tohoto webu.

  Poslední úprava: 16. 4. 2019 09:04

  Partneři

  Projekt Sablony 2


  Projekty


  Projekt Erasmus


  Projekty JA Czech