Banner Ministerstva pro mstn rozvoj

 • Den otevřených dveří

  Střední škola O škole Den otevřených dveří

  Den otevřených dveří

  Milí deváťáci, vážení rodiče,

  rádi bychom Vás i v dnešní složité situaci informovali o nabídce studijních oborů naší školy - Obchodní akademie, Vyšší odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště.

  Na následující školní rok 2021/2022 nabízíme tradiční a současně moderní maturitní obory:

  Jelikož nebude možné letos uspořádat tradiční Den otevřených dveří, rozhodli jsme se jako moderní škola představit naše aktivity prostřednictvím ON-LINE forem na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu a YouTube. 

  V souvislosti s tím jsme pro Vás připravili dvě zajímavé aktivity:

  1) Seriál několika videí o naší škole a nabízených oborech. Tato videa postupně během listopadu zveřejňujeme na Facebooku, Instragramu a YouTube profilu školy pod hashtagem #OAUHživě. Připojte se k nám, ať Vám nic neunikne:

  2) V pátek 27. listopadu 2020 od 16:00 proběhne ONLINE schůzka vedení školy se zájemci o studium a jejich rodiči. Osobně představíme naše obory a zejména poskytneme prostor pro Vaše otázky. Budeme rádi, když se připojíte.

  3) Máte otázku? Navštivte stránku "Otázky a odpovědi": https://www.oauh.cz/stredni-skola/o-skole/otazky-a-odpovedi 

  Věříme, že i přes složitou situaci si k nám najdete cestu alespoň přes online prostředí a že budeme schopni dát Vám odpovědi na všechno, co Vás zajímá.

  Nabízené obory naší školy:

  Poslední úprava: 18. 11. 2020 20:12

  Partneři

  Projekt Sablony 2


  Projekt Erasmus


  Projekty