Banner Ministerstva pro mstn rozvoj

• Den otevřených dveří

Střední škola O škole Den otevřených dveří

Milí deváťáci, vážení rodiče,

rádi bychom Vás i v dnešní složité situaci informovali o nabídce studijních oborů naší školy - Obchodní akademie, Vyšší odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště.

Na následující školní rok 2021/2022 nabízíme tradiční a současně moderní maturitní obory:

Máte otázku?

Věříme, že i přes složitou situaci si k nám najdete cestu alespoň přes online prostředí a že budeme schopni dát Vám odpovědi na všechno, co Vás zajímá.

Videa o škole a oborech

Jelikož nebude možné letos uspořádat tradiční Den otevřených dveří, rozhodli jsme se jako moderní škola představit naše aktivity prostřednictvím ON-LINE forem na sociálních sítích - Facebooku, Instagramu a YouTube.

V souvislosti s tím jsme pro Vás připravili seriál několika videí o naší škole a nabízených oborech. Tato videa vznikla během listopadu 2020 a byla zveřejněna na Facebooku, Instragramu a YouTube profilu školy pod hashtagem #OAUHživě.

Proč jít na OAUH? (Ing. Jiří Durďák, ředitel školy)

Naše škola v centru Uherského Hradiště

Virtuální prohlídka školy z pohledu studenta

Představujeme obor Obchodní akademie