Banner Ministerstva pro mstn rozvoj

 • Nabídka navazujícího studia VOŠ

  Střední škola Obchodní akademie Nabídka navazujícího studia VOŠ

  Pro naše absolventy oborů Obchodní akademie a Informační technologie nabízíme zvláštní podmínky pro přijímací řízení.

  Výhody:

  • Odpuštění poplatku 300 Kč za přijímací řízení
  • Jednoduché přijímací řízení BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK
  • Prakticky zaměřené studium bez matematiky
  • Podobné a navazující předměty ze SŠ
  • Známé prostředí, osobní přístup

  Jak postupovat?

  1. V době maturitních zkoušek Vás osloví vedení školy prostřednictvím třídních učitelů s možností podat si zjednodušenou přihlášku na naši VOŠ, program Ekonomicko-právní činnost
  2. V případě zájmu budete mít při převzetí maturitního vysvědčení (případně zašleme emailem) kompletně předpřipravenou přihlášku včetně potvrzených známek ze SŠ, přihlášku pouze podepíšete a necháte ve škole.
  3. Díky zjednodušenému řízení s našimi absolventy po Vás nebudeme chtít manipulační poplatek 300 Kč. Těm, kdo poplatek již zaplatili, bude vrácen na číslo účtu (je třeba, aby nám uchazeč bankovní spojení sdělil)
  4. Po úspěšém složení maturitní zkoušky dodejte do školy úředně potvrzené maturitní vysvědčení. Bez maturitního vysvědčení nebude možné vydat rozhodnutí o přijetí!
  5. Po úspěšném přijímacím řízení, které probíhá pouzee administrativně BEZ PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY na konci června, budete vyrozumněni o PŘIJETÍ na Vyšší odbornou školu, studijní program Ekonomicko-právní činnost
  6. V září proběhne zápis ke studiu, informace budou s předstihem vystaveny na www stránkách školy, případně budete osloveni emailem.
  7. Během měsíce září se můžete rozhodnout, zda naši VOŠ chcete i nadále studovat či nikoliv. Zde je prostor pro porovnání s případnou VŠ, či jinými aktivitami.
   Poznámka: Tímto není dotčeno právo studenta nastoupit na VŠ. Dle zákona je možné být libovolnou dobu souběžně zapsán na vysokou školu (univerzitu) i na vyšší odbornou školu.

   

  Prezentace z debaty se studenty 4.r. OAUH (2021): Ekonomicko-právní činnost 2021-2022 OAUH.pdf

  Zájem o přípravu přihlášky: vyplňte dotazník

  Více o postupu celého přijímacího řízení naleznete zde: http://www.oauh.cz/vyssi-odborna-skola/ekonomicko-pravni-cinnost/prijimaci-rizeni

  Poslední úprava: 15. 2. 2021 13:01

  Partneři

  Projekt Sablony 2


  Projekt Erasmus


  Projekty JA Czech