• Rozpis výuky

  Univerzita třetího věku Výuka Rozpis výuky

  Milí studenti,

  jak víte přednášky a vzdělávání na U3V se zatím žádným způsobem kvůli koronaviru nekonaly.

  Již mám ale pozitivní informace z Univerzity Palackého, jakým způsobem realizovat Vaši výuku. Na U3V je možná kombinovaná forma výuky, což znamená denní vzdělávání a distanční. Ministerstvo školství a Asociace U3V je velmi potěšena touto možností, protože zůstane zachované studium i v tomto semestru a současně se ochrání Vaše zdraví.

  Víte, že senioři patří mezi nejohroženější skupiny, není možnost setkávání se, shromažďovat a i já jsem velmi ráda, že Univerzita vymyslela tuto možnost, jak dokončit letní semestr Vašeho ročníku.

  Co to pro vás znamená? Určitě se nemusíte obávat že budete skypovat, sedět u počítače a čekat kdo se objeví na druhé straně a jak to všechno technicky udělat. Lektoři postupně již připravují přednášky, úkoly a ročníkoví učitelé Vám je budou posílat emailem. Podle toho, kolik přednášek zůstalo v každém ročníku, čekejte studijní materiál v dubnu, květnu a někteří i v červnu. Zápisy do indexu vyřešíme na začátku dalšího ročníku.

  Je to pro Vás netradiční způsob vzdělávání, ale zajistíme tak probrání celého učiva v rámci daného tématu. Je mně jasné, že není nad „živé“ setkávání, ale to opravdu v této době není možné.

  Děkuji za Vaši trpělivost, aktivní přístup k distančnímu vzdělávání a těším se až se spolu zase všichni uvidíme.

  Mějte se jen dobře a hlavně zdravě

  Ing. Ingrid Ilčíková, odborný garant U3V na OAUH

  Poslední úprava: 11. 5. 2020 22:55

  Partneři